1 099,00 

Bosch Bosch BGL8X230 Serie 8

Szukasz prawdziwie praktycznego i łatwego w obsłudze urządzenia do odkurzania? Sprawdź naszą propozycję: odkurzacz Bosch BGL8X230 Serii 8. Model ten ustawiony na maksimum siły wykazuje moc  890 Watt. Na szczególne wyróżnienie zasługuje duży zasięg pracy – wraz z rurą teleskopową i wężem wynosi aż 17 metrów, co jest jedną z najwyższych wartości na rynku. Jeżeli masz mało gniazdek elektrycznych w pokojach lub nuży Cię ciągłe schylanie i przełączanie kabla, taka właściwość będzie dla Ciebie świetną pomocą.

Bosch BGL8X230 odkurzacz

Głośność urządzenia to maksymalnie 72 dB – ale pamiętaj, że rzadko sprząta się na najwyższej mocy, a im mniejszą moc ustawisz, tym generowany hałas będzie niższy. W komplecie masz 5 ssawek: do tapicerki, do szczelin, do mebli, do twardych powierzchni i uniwersalna ssawka z przełącznikiem parkiet-dywan. Filtr powietrza to HEPA, a więc daje gwarancję czyszczenia powietrza takiej samej skuteczności jak oczyszczacze.

Bosch BGL8X230 odkurzacz 2

Worek ma pojemność 5 litrów, a system PowerProtect dba o stabilną i niezmiennie wysoką jakość odkurzania, nawet gdy worek będzie prawie pełny. Gwarantuje to Twoje zadowolenie i oszczędność na workach. Cztery miękkie kółka dają łatwe manewrowanie. Dzięki nim urządzenie sunie gładko i cicho po każdej powierzchni, chroniąc przy tym podłogi przed zarysowaniem i zniszczeniem. Jakość Made in Germany.

Specyfikacja: Bosch BGL8X230

Marka:

Bosch

Typ:

Workowy

Moc silnika:

890 W

Głośność:

72 dB

Filtr powietrza:

UltraAllergy

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

5 l

GTIN (EAN):

4242005202652