439,00 

Electrolux EasyGo EE44IGM

Szukasz funkcjonalnego ale tańszego odkurzacza? Być może to właśnie odkurzacz Electrolux EEG44IGM będzie dla Ciebie trafnym wyborem. Model z teleskopową rączką o mocy wyjściowej 650 Watt zapewni Ci dobre warunki pracy zarówno przy usuwaniu zanieczyszczeń z parkietu, dywanów, jak i tapicerowanych mebli. Poziom hałasu nie przekracza poziomu 80 dB. Przy większych powierzchniach konieczne będzie jednak przełączenie kabla – zasięg roboczy ogranicza się jedynie do 7,5 metra. Do dyspozycji masz też przydatny i komfortowy podczas przenoszenia uchwyt.

Electrolux EG44IGM EasyGo odkurzacz
Z EE44IGM sprzątanie każdej powierzchni będzie proste i przyjemne. Wybierz tylko odpowiednią szczotkę i do dzieła. Do pomocy masz: małą turbo szczotkę, szczotkę do parkietów oraz większą szczotkę DustPro 2w1, która efektywnie i szybko usunie wszelkie zanieczyszczenia zarówno z dywanów jak i twardych podłóg. Węższa ssawka Aero Pro 3w1 przyda się do czyszczenia trudnodostępnych miejsc oraz tapicerki. Plusem tego modelu jest fakt, że wszystkie ssawki możesz przechowywać we wnętrzu urządzenia. Model Electrolux EEG44IGM z filtrem EPA Hygiene 12  jest przyjazny również dla alergików ponieważ skutecznie zatrzyma i nie przepuści większości cząsteczek wywołujących objawy alergii i astmy – jego skuteczność to 99,5%. Dzięki niemu możesz oddychać swobodnie i chronić swoje zdrowie. Urządzenie posiada też funkcję delikatnego startu i regulację mocy, aby dbać o obniżony pobór prądu oraz ciche działanie. Odkurzacz Electrolux EEG44IGM odznacza się korzystną ceną, ale również szeregiem przydatnych funkcji i praktycznych rozwiązań. Miękkie i zwinne kółka pozwolą na łatwe manewrowanie nawet w wąskich i małych pomieszczeniach. Automatycznie zwijany kabel i teleskopowa rura dodatkowo zwiększą komfort podczas użytkowania sprzętu.
EG44IGM EasyGo ssawki

Klasyczny 3-litrowy syntetyczny worek s-Bag zapewni skuteczność wyłapywania i zatrzymywania zanieczyszczeń – w w tym drobinek kurzu, alergenów i wirusów. Warunki panujące w Twoim mieszkaniu będą o wiele bardziej higieniczne. Syntetyczne worki nie ulegają zniszczeniu nawet jeśli odkurzacz zassa ostre przedmioty jak np. fragmenty potłuczonego szkła. Co więcej, łatwo go wymienić gdy zostanie zapełniony – a o tym z kolei poinformuje Cię specjalny wskaźnik w panelu odkurzacza.

Specyfikacja: Electrolux EEG44IGM EasyGo

Marka:

Electrolux

Typ:

Workowy

Moc silnika:

650 W

Głośność:

80 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

7.5 m

GTIN (EAN):

7332543556304