Bosch BGBS48TBO Serie 4 ProPower

4.4

Expert ScoreCzytaj opinie

Bosch Serie 4 ProPower BGBS48TBO

Odkurzacz Bosch BGBS48TBO Serie 4 łatwo poradzi sobie z każdym zadaniem. Moc 890 Watt jest wystarczająca, aby zapewnić odpowiednia moc ssania na różnych podłogach – od dywanów po parkiet i płytki. Zakres roboczy to 11 metrów, przez co odkurzanie staje się bardziej komfortowe, wygodniejsze i szybsze nawet dużych mieszkań. Miękkie, skrętne i zwrotne kółka umożliwiają płynne przesuwanie urządzenia bez powodowania zarysowań nawet po miękkim parkiecie.

Bosch BGBS48TBO odkurzacz

Model BGBS48TBO ma dołączony zestaw ssawek do zadań specjalnych. Podstawowa szczotka uniwersalna znajdzie najwięcej zastosowań i będzie odpowiednia do wszystkich płaskich powierzchni. Turboszczotka posiada w swoim wnętrzu obrotową głowicę z włosiem, która dokładnie odkurzy wymagające dywany, nawet te z długim włosiem. Rura teleskopowa jest rozsuwana, przez co możesz za jej pomocą zbierać pajęczyny przy suficie. Filtr HEPA posiada efektywność porównywalną do działania oczyszczacza powietrza. Teraz nawet alergicy będą mogli oddychać pełną piersią. Silnik HiSpin Motor gwarantuje wysoką wydajność i jednoczesne niskie zużycie energii elektrycznej. Omawiany model pozytywnie przeszedł wiele testów producenta: test zwijania, progowy, zginania, wytrzymałości i wiele innych, które mają zapewnić Ci komfort użycia i bezawaryjność przez długi czas.

Bosch BGBS48TBO odkurzacz workowy

Maksymalna pojemność dedykowanego worka PowerProtect Dustbag to aż 4 litry – to jedna z najwyższych wartości dostępnych na rynku. Dzięki temu jego wymiana może być rzadsza, a ty zaoszczędzisz pieniądze. Obawiasz się obniżonej mocy ssania? Nic takiego się nie stanie, Technologia PowerProtect System zapewnia skuteczne sprzątanie przy zapełniającym się worku. Duża komora wewnętrzna sprawia, że worek świetnie się układa, aby jak najbardziej optymalnie wykorzystać dostępną pojemność i powierzchnię filtrującą.

Specyfikacja: Bosch BGBS48TBO Serie 4 ProPower

Marka:

Bosch

Typ:

Workowy

Moc silnika:

890 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

4 l

Zasięg pracy:

11 m

GTIN (EAN):

4242005258178