899,00 

Bosch ProPower BGL6POW2

Czy sprzątanie mieszkania może być szybkie i skuteczne? Mamy odpowiedź, która Cię ucieszy: tak, z odkurzaczem Bosch BGL6POW2 ProPower podłogi nabiorą blasku, a powietrze będzie lekkie i świeże. Mocy 850 Watt to dobry punkt startowy aby udostępnić Ci siłą do skutecznego i dokładnego zbierania zanieczyszczeń ze wszystkich rodzajów podłóg. Hałas, który jest generowany ustawiając maksymalną siłą zasysania to 78dB – ale redukując siłą ssania możesz go też obniżyć. Zasięg pracy 12 metrów daje swobodę pracy.

Bosch BGL6POW2 ProPower odkurzacz workowy

Model Bosch BGL6POW2 ProPower umożliwia łatwe sterowanie nie tylko dzięki przyciskom na korpusie urządzenia, ale też dzięki multifunkcyjnej, inteligentnej rączce. Teraz nie musisz się już schylać co chwilę, by dostosować ustawienia do parkietu czy dywanu. Kolejną zaletą jest zestaw szczotek, które wspomogą skuteczność odkurzania w każdych warunkach. Turboszczotka, parkietówka, szczelinówka, szczotka uniwersalna – są do Twojej dyspozycji.

Bosch BGL6POW2 ProPower odkurzacz

Duża pojemność worka PowerProtect Dustbag – bo aż 4l, umożliwia jego rzadszą wymianę,a  to przekłada się na mniejsze koszty długotrwałej eksploatacji. Fitlr HEPA zatrzymuje do 99,95% cząsteczek kurzu, bakterii i innych codziennych zanieczyszczeń. Cztery miękkie kółka dają świetną zwrotność. Odkurzacz marki Bosch ProPower BGL6POW2 tak jak wszystkie modele Serie 6 wyróżnia się nowoczesną, matową obudową, która została nagrodzona odznaczeniem Red Dot Design Award.

Specyfikacja: Bosch BGL6POW2 ProPower

Marka:

Bosch

Typ:

Workowy

Moc silnika:

850 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

UltraAllergy

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

4 l

GTIN (EAN):

4242005232321