2 339,00 

Bissell SpinWave R5 PET

Jak cieszyć się czystością w swoim domu bez przymusu poświęcania czasu na codzienne, ręczne odkurzanie? Dzięki robotowi Bissell SpinWave R5 PET masz inteligentne i skuteczne rozwiązanie, które ułatwia zaprowadzenie porządku i pozwala cieszyć się czystym i zdrowym otoczeniem. Robot działa nieprzerwanie przez 180 minut. Gdy będzie bliski rozładowania, dzięki funkcji automatycznego powrotu do bazy ładowania, robot samodzielnie wróci do stacji dokującej, by uzupełnić poziom energii i zapewnić gotowość do pracy w kolejnym miejscu.

Bissell SpinWave R5 PET mopowanie

Za pomocą wygodnego panelu sterowania oraz dedykowanej aplikacji mobilnej możesz łatwo i szybko ustawić harmonogram czyszczenia podłóg, aby odkurzacz automatyczny Bissell SpinWave R5 PET pracował wtedy, kiedy jest to dla Ciebie najwygodniejsze i na powierzchniach które tego potrzebują – np sam korytarz odkurzany kilka razy dziennie. Stawiając wirtualną ścianę, zaznaczysz które przestrzenie odkurzacz ma omijać.

Bissell SpinWave R5 PET działanie

Zaawansowane czujniki umożliwiają omijanie mebli, schodów oraz innych przeszkód, co gwarantuje bezpieczne sprzątanie, bez obijania i niszczenia innych przedmiotów w mieszkaniu. Funkcja mopowania pozwala przetrzeć podłogi wilgotnym padem, przez co każda powierzchnia będzie lśniła czystością. Jego cicha praca – jedynie 64 dB, pozwala na korzystanie z urządzenia nawet wtedy, gdy domownicy odpoczywają lub pracują w mieszkaniu.

Specyfikacja: Bissell SpinWave R5 PET

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

330 min

Pojemność:

0,5 l

Głośność:

64 dB

GTIN (EAN):

0011120270259