309,00 

Amica VM 2066 Fen Turbo

Mały, podręczny, niedrogi i wybitnie skuteczny – taki jest odkurzacz Amica VN 2066 Fen Turbo. Moc 850 Watt to zapowiedź zadowolenia z użytkowania jeszcze przed startem działania. Regulacja siły ssania w panelu i sprytnej rączce umożliwia szybkie dostosowanie mocy ssania w razie nagłej potrzeby, gdy czegoś nie będziesz mogła uchwycić lub wręcz przeciwnie – niechcący zassasz firankę lub zasłonę. Worek ma 3l pojemności, a sygnalizacja świetlna da Ci znać, gdy będzie zapełniony.

Amica VM 2066 Fen Turbo odkurzacz 2

Czy masz nieszczęśliwe wspomnienia, w których po odkurzaniu cząsteczki kurzu fruwają w powietrzu? To już przeszłość. Odkurzacz Amica VM 2066 Fen Turbo posiada 2 filtry powietrza: HEPA13 i dodatkowy filtr wylotowy ulokowany przed silnikiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz gwarancję czystego powietrza w domu, które zadowoli nawet alergików na kurz i pyłki. Miękkie, ciche kółka i duży zakres roboczy zwiększają komfort pracy.

Amica VM 2066 Fen Turbo odkurzacz

Duża ilość ssawek gwarantuje optymalne warunki pracy w każdej sytuacji. Obawiasz się zarysowania nowego, pięknego parkietu? Skorzystaj z załączonej parkietówki. Nie możesz poradzić sobie z sierścią? Skorzystaj z turboszczotki z obrotowym wałkiem napędzanym strumieniem zasysanego. Szczotka uniwersalna 2w1 z przełącznikiem ułatwi i przyspieszy pracę gdy zależy Ci na czasie, a musisz posprzątać różne rodzaje podłóg. Poziomy i pionowy system parkowania ułatwiają przechowywanie nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Specyfikacja: Amica VM 2066 Fen Turbo

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

850 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

antyalergiczny

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3 l

GTIN (EAN):

5906006916923