249,00 

Amica Ora VM 1021

Mały, kompaktowy, tani i skuteczny – to wszystko czego możesz oczekiwać od odkurzacza masz zamknięte w modelu Amica VM 1021 Ora. Moc 700 Watt i regulacja siły zasysania w rączce to benefity, wobec których ciężko przejść obojętnie. Filtr EPA10 zatrzymuje od 85 do 99,5% niechcianych cząstek z wydmuchiwanego powietrza. Teraz powietrze w domu poodkurzaniu będzie o wiele czystsze niż na zewnątrz. Duży zasięg pracy i miękkie kółka dadzą komfort pracy i skupienie na tym, co najważniejsze.

Amica Ora VM 1021 odkurzacz 2

Odkurzacz Amica VM 1021 Ora jest niedrogi, a ma 3 bardzo praktyczne końcówki: uniwersalną szczotkę 2w1, która dzieki wysuwanemu i chowanemu włosiu może być z powodzeniem stosowana do podłóg twardych jak i miękkich, szczotkę do tapicerki oraz wąską szczotkę do szczelin lub zbierania kurzu z książek. Teleskopowa rura pozwala dostosować swoją długość do Twojego wzrostu, aby użycie sprzętu było jeszcze bardziej wygodne.

Amica Ora VM 1021 odkurzacz

Waga urządzenia to 4.6 kg, a więc łatwo i bez wysiłku możesz przenosić go po schodach lub oddalonymi od siebie pomieszczeniami. Worek ma pojemność 2 litrów – nie za dużo, przez co wymiana będzie częstsza, ale przenoszenie i przygotowanie do pracy będzie łatwiejsze. Worek jest tekstylny, wielowarstwowy i wysokiej jakości. Bardzo praktyczna jest też funkcja która sprawdza czy worek jest zamieszczony a klapa korpusu szczelnie zamknięta zanim zostanie rozpoczęte zasysanie nieczystości.

Specyfikacja: Amica Ora VM 1021

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

700 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

antyalergiczny

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

2 l

GTIN (EAN):

5906006911409