1 599,00 

Xiaomi Robot Vacuum X10

Podnieś komfort swojego życia i codzienności dzięki inteligentnemu odkurzaczowi Xiaomi Robot Vacuum X10! Najnowsze technologie i duża ilość praktycznych funkcji zaskoczy nawet największego sceptyka, a połączenie odkurzania, mopowania i stacji przejmującej zanieczyszczenia ze zbiorniczka robota zadowoli najbardziej wygodnickich. Bateria ma pojemność 5200 mAh, co daje nawet 180 minut nieprzerwanego sprzątania. Poziom generowanego hałasu nie przekracza 68 dB.

Xiaomi x10
Zaawansowana nawigacja laserowa LDS umożliwia przemyślane i płynne poruszanie po pomieszczeniach, bez kilkukrotnego czyszczenia tego samego miejsca i bez obijania się o meble lub rozrzucone na podłodze zabawki Twojego dziecka. Nawet gdy używasz odkurzacza Xiaomi Robot Vacuum X10 codziennie, nie musisz brudzić sobie rąk w kurzu. Duży worek o objętości 2,5 l przejmie wszystkie zanieczyszczenia, a korzystając ze sznureczka szczelnie zamkniesz go przed wyjęciem i wyrzuceniem do kosza na smieci.
Xiaomi x10 robot sprzątający

Urządzenie ma turboszczotkę, która skutecznie wzrusza zanieczyszczenia, a dmuchawa z siłą ssania rzędu 4000 Pa szybko i skutecznie je zasysa przez co poradzi sobie nawet ze sporymi ilościami kurzu i sierści zwierząt. Wbudowane czujniki chronią robota przez upadkiem ze schodów i obiciami o ściany i napotykane przeszkody. Zbiornik na wodę ma pojemności 200 ml, co przekłada się nawet na 80 minut mopowania. Ilość wypuszczanej wody możesz regulować wybierając jeden z trzech programów w aplikacji.

Specyfikacja: Xiaomi Robot Vacuum X10

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

68 dB

GTIN (EAN):

6934177785320