5 765,96 

Roborock S8 Pro Ultra (Czarny)

Z multifunkcyjnym robotem sprzątającym Roborock S8 Pro Ultra Czarny możesz zapomnieć o miotle, mopie i częstym wyciąganiu topornego odkurzacza z szafy. Teraz dbanie o czystość na podłogach wchodzi na wyższy poziom. Model ten łączy w sobie zamiatanie, odkurzanie, mopowanie i opróżnianie wbudowanego, niewielkiego zbiorniczka w robocie – coś, co w pierwszych prototypach odkurzaczy automatycznych było nie do pomyślenia dzisiaj staje się normą.

Roborock S8 Pro Ultra zbiornik

Używając światła strukturalnego 3D i technologii obrazowania  w podczerwieni, innowacyjny mechanizm Reactive 3D pozwala urządzeniu tworzyć mapy obiektów w pomieszczeniu, by je omijać i nie zahaczać – nawet gdy pomieszczenie jest bardzo jasne lub przyciemnione, a kontrast pomiędzy przedmiotami jest niewielki. Już nie musisz martwić się o rozłożone kable lub pozostawioną miskę z wodą dla psa – do żadnej kolizji nie dojdzie.

Roborock S8 Pro Ultra mopowanie

Przemyślane dwie gumowe szczotki zwiększają skuteczność sprzątania, ponieważ lepiej zbierają zanieczyszczenia, w tym sierść i włosy. Szczotki nie zapychają się i nie plączą. Dzięki łatwo wyczyścisz różne podłogi, od płytek po dywany. Opcja mopowania pozwala usnąć nawet tłuste i klejące się plamy. Nie lubisz płukać ściereczki z brudów? Mop jest myty po zakończeniu sprzątania w stacji dokującej, dzięki czemu nie musisz tego robić samodzielnie. Dzięki suszeniu mopa gorącym powietrzem zapobiegasz pleśni oraz nieprzyjemnym zapachom.

Specyfikacja: Roborock S8 Pro Ultra (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Roborock

Max czas pracy:

180 min

Czas ładowania:

240 min

Pojemność:

0,35 l

Głośność:

68 dB

GTIN (EAN):

6970995786675