1 599,99 

NICEBOY ION Charles i9 (Biały)

Szukasz inteligentnego i funkcjo robota sprzątającego, który poradzi sobie w każdych warunkach? Koniecznie zerknij na model Niceboy Ion Chcarles i9, który nie tylko odkurza ale i myje podłogi. Akumulator naładowany do pełna wystarcza na około 150 minut działania, a gdy poziom energii będzie niski, to urządzenie samo powróci do stacji, aby się doładować. Poziom głośności nie przekracza 65 decybeli.

NICEBOY ION Charles i9 Biały zasysanie

System do nawigacji LiDAR skanuje pomieszczenia po których porusza się robot i tworzy interaktywne mapy z zaznaczeniem ścian i przeszkód w postaci lamp, stojaków, stołów i mebli. Dzięki temu w aplikacji mobilnej Niceboy ION możesz ustawić zakres pracy, plan pracy i wyznaczyć strefy zakazane, gdzie robot nie powinien wjeżdżać. Technologia Red SENSE umożliwia unikanie kolizji z meblami, ścianami i upadkom ze schodów.

NICEBOY ION Charles i9 Biały mopowanie

Silnik z systemem zasysania Hurricane PRO wykazuje moc 2500 Pa , co daje dogłębne sprzątanie. 3-stopniowy mechanizm filtracji MAX Clean dba o czyste powietrze. Dwa filtry wstępne zatrzymują większe cząsteczki, natomiast wbudowany przy wylocie filtr HEPA blokuje nawet najdrobniejszy pył, bakterie, wirusy i alergeny zwierzęce. Pojemnik na kurz jest plastikowy i wielorazowego użytku. Można łatwo wyjąć, a zebrane zanieczyszczenia przesypać prosto do kosza na śmieci.

Specyfikacja: NICEBOY ION Charles i9 (Biały)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Niceboy

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

240 min

Pojemność:

0,45 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

8594182426267