910,00 

Midea M7 (Czarny)

Zastanawiasz się nad odkurzaczem samojezdnym, ale nie masz pewności czy każdy kąt będzie dokładnie posprzątany i czy nie trzeba będzie po nim poprawiać? Poznaj robota automatycznego Midea M7, który pracując tworzy inteligentne mapy i informuje Ciebie które obszary mieszkania zostały już posprzątane, a które nadal oczekują na swoją kolej. Technologia sensorów umożliwia najeżdżać na dywany do 20 mm, omijać przeszkody i odsuwać się od schodów, aby nie spadł.

MIDEA M7 Czarny stacja

Para małych zmiotek bocznych wraz z centralną turboszczotką i dyszą zasysającą skutecznie wymiata śmieci i kurz nawet z kątów i dywanów z dłuższym włosiem po czym szybko je zasysa – naprawdę szybko, bo siła ssania wynosi 4000 Pa. Dzięki takiemu zestawieniu właściciele zwierząt gubiących sierść szczególnie ucieszą się z wszechstronności Midea M7. Pojemność zbiornika na kurz to 450 ml.

MIDEA M7 Czarny ssawki

Omawiany produkt to urządzenie 2w1. Dzięki funkcji odkurzania i jednoczesnego mycia powierzchni pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Na długo niesprzątane powierzchnie możesz zastosować większą ilość wody, a na wrażliwe drewniane parkiety lub olejowane deski odpowiedni ją zmniejszyć – wszystko szybko i łatwo dzięki kilku kliknięciom w aplikacji. Waga podstawowa urządzenia to niecałe 3,5 kg.

Specyfikacja: Midea M7 (Czarny)

Typ:

Automatyczny

Marka:

Midea

Max czas pracy:

160 min

Czas ładowania:

240 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

75 dB

GTIN (EAN):

6956079710187