1 156,00 

Dreame D9 Max

Poznaj łatwy sposób na szybkie i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg. Robot sprzątający Dreame D9 Max ma 4 poziomy ssania i maksymalną siłę 4000 Pa. Dzięki temu poradzi sobie nawet z wielodniowym kurzem, okruszkami jedzenia a nawet sierścią zwierząt domowych. 570-milimitrowy zbiornik na kurz pozwala na długi czas pracy bez częstego przerywania pracy i jego opróżniania. Akumulator jest pojemny, przez co umożliwia nieprzerwaną pracę przez nawet 150 minut.

Dreame D9 Max odkurzanie

Robot Dreame D9 Max posiada turboszczotkę zbudowana z gumowych zakładek i włosia w kształcie litery V, by skutecznie kierować zanieczyszczenia z szerokości 16,8 wprost do panelu zasysającego. Doskonale radzi sobie także z czyszczeniem szczelin między panelami, z fugami i dywanami. Niewielka, ale szybko obracająca się zmiotka pozwoli wyczyścić każdy zakątek i przestrzenie blisko ściany bez obijania i uszkodzeń.

Dreame D9 Max ssawki

Dreame D9 Max jest multifunkcyjny i może jednocześnie mopować podłogi twarde. Spory, 270-mililitrowy zbiornik optymalnie dozuje wodę i pomaga usunąć nawet stare plamy dzięki miękkiej szmatce z mikrofibry. Do dyspozycji masz 3 tryby przepływu wody, co pozwala na dopasowanie pracy do wymogów podłóg i poziomu ich zabrudzenia. Dedykowana aplikacja umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem – uruchamianie, ustawianie harmonogramu sprzątania, dostosowywać tryby ssania i dozowania wody oraz ustawiać ściany i strefy zakazane.

Specyfikacja: Dreame D9 Max

Marka:

Tefal

Typ:

Automatyczny

Max czas pracy:

150 min

Czas ładowania:

360 min

Pojemność:

0,57 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

6973734685086