2 349,00 

Concept VR3205 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Istnieją sposoby, aby codzienne obowiązki stały się przyjemnością. Jeden z nich to posiadanie robota Concept VR3205, którzy przejmie na siebie w pełni sprzątanie podłóg – nawet jakby miał to robić codziennie! Pojemny akumulator wystarcza na 250 min nieprzerwanego działania, a więc niestraszne mu nawet duże powierzchnie i kilku piętrowe domy. Czas potrzebny na ponowne naładowanie to 300 minut. Maksymalny poziom hałasu to 70 decybeli.

CONCEPT VR3205 szczotki

Nawigacja laserowa LaserTec 2.0 dokładnie skanuje mieszkanie i układa mapy i optymalne ścieżki sprzątania. Dzięki nim urządzenie nie przejeżdża kilkukrotnie po tych samych miejscach i nie pomija kątów, co daje wysoką dokładność odkurzania w jak najkrótszym czasie. Po zakończeniu pracy sam powróci do stacji dokującej. Duże koła pozwalają na pokonanie progów drzwi i kantów dywanów do wysokości 1,8 cm.

CONCEPT VR3210 3 w 1 Real Force laser uvc mopowanie

Wielkim ułatwieniem w codzienności jest też opcja mopowania. Poprzez aplikację możesz wybrać adekwatny do Twoich podłóg przepływ wody: niski, standardowy albo wysoki. Szmatka z mikrofibry jest wytrzymała ale i delikatna, więc nie spowoduje zarysowania drewnianych podłóg. Ściereczkę możesz łatwo zdjąć i przepłukać pod kranem, a w razie większych potrzeb wyprać w pralce. Czynnikiem wyróżniającym ten model jest lampa UV, która zabija bakterie, wirusy i grzyby przez co dezynfekuje podłogi.

Specyfikacja: Concept VR3205 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Typ:

Automatyczny

Marka:

Concept

Max czas pracy:

250 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,3 l

Głośność:

70 dB

GTIN (EAN):

8595631012291