Zelmer Adaś ZVC316BB

Odkurzacz workowy Zelmer ZVC316BB Adaś to klasyczne i praktyczne rozwiązanie. Głośność to 78db pozwala na odkurzanie o dowolnej porze dnia, nawet gdy wszyscy domownicy są w mieszkaniu. Model ten posiada kabel długi na 6m, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz co chwilę  odłączać wtyczki i przełączać jej do następnego gniazdka! Dzięki mocy 800 W zapewnisz sobie optymalne warunki pracy przy odkurzaniu powierzchni twardych jak i dywanów. Odkurzacz Zelmer ZVC316BB posiada miękkie, gumowane kółka, przez co nie musisz obawiać się, że mogłyby porysować Twoje podłogi z drewna.

Zelmer ZVC316BB Adaś
Lubisz mieć kontrolę intensywnością zasysania powietrza? Teraz możesz łatwo zmniejszyć siłę ssania na parkiecie lub posadzce i zwiększyć na puchatym dywanie. Wielkim plusem tego modelu jest również bogactwo dołączonych ssawek. Szczotka uniwersalna i szczotka wielofunkcyjna  przydadzą się w każdej sytuacji. Szczotka do parkietów zadba o to, aby po sprzątaniu nie pozostały żadne rysy. Turboszczotka to ratunek dla posiadaczy zwierząt, a ssawka tapicerska przyda się do czyszczenia kanap, foteli i krzeseł. Z filtrem HEPA masz pewność, że powietrze wypuszczane po sprzątaniu jest pozbawione najmniejszych cząsteczek i drobnoustrojów. Wyjątkowo szczelne i polecane alergikom filtry HEPA blokują nawet najdrobniejsze drobinki kurzu oraz alergeny, zatrzymując je we wewnątrzu urządzenia. Do pomieszczenia przedostaje się świeże, przefiltrowane powietrze, którym nawet alergicy mogą oddychać pełną piersią! Obudowa w oryginalnym kolorze pozwoli Ci dopasować styl urządzenia do domu.
Zelmer ZVC316BB odkurzacz workowy

Klasyczny 3-litrowy worek pozwoli na bezstresowe sprzątanie, bez konieczności jego wymiany po każdym użyciu. Specjalny wskaźnik poinformuje Cię, kiedy przyjdzie pora na założenie nowego worka. Dodatkowo nowoczesna, syntetyczna faktura gwarantuje skuteczność zbierania zanieczyszczeń, gwarantując Ci przebywanie w czystych, higienicznych warunkach. Możesz też swobodnie regulować długość rury telskopowej, aby dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Powierzchnia pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Sięgniesz do nich z łatwością!

Specyfikacja: Zelmer ZVC316BB Adaś

Marka:

Zelmer

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

6 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

7,5 m

GTIN (EAN):

5908269346905