399,00 

Zelmer Adaś ZVC313P

Funkcjonalny i nastawiony na najlepsze efekty podczas sprzątania odkurzacz Zelmer ZVC313P Adaś to przydatne urządzenie w każdym domu. Moc wejściowa 800W i hałas na poziomie 77dB zapewnią Ci optymalne warunki do pracy, zwłaszcza że zasięg roboczy to 8 metrów. Zelmer odznacza się średnimi wymiarami, ale z wysoką skutecznością działania szybko zaprowadzi w Twoim domu porządek o jakim marzysz.

Zelmer ZVC313P Adaś odkurzacz
Zelmer ZVC313P to funkcjonalne urządzenie, które pomoże Ci odświeżyć z kurzu nawet półki z książkami dzięki miękkiej szczelinówce z włosiem. W zestawie znajdziesz zarówno ssawkoszczotkę 2w1 przystosowaną do parkietów i dywanów, ssawkę do tapicerki jak i dedykowaną ssawkę do parkietów. Taki zestaw zdecydowanie ułatwi Ci efektywne sprzątanie Twojego domu. W ZVC313P zastosowano najnowsze rozwiązania również jeśli chodzi o filtrację powietrza. Z filtrem HEPA masz pewność, że po sprzątaniu powietrze w Twoim mieszkaniu będzie pozbawione kurzu i wszelakich szkodliwych drobnoustrojów. W pokojach pozostaje tylko świeże, przefiltrowane powietrze, dzięki któremu nawet alergicy mogą oddychać pełną piersią! Odkurzacz Zelmer ZVC313P Adaś jest zaprojektowany tak, by zapewnić Ci obsługę na bardzo wysokim poziomie. Nie zawsze potrzebujesz korzystać z maksymalnej mocy ssania? Wygodne w użyciu pokrętło pozwoli dopasować Ci moc do potrzeb. Ponadto odkurzacz posiada dwa uchwyty, co ułatwia jego przenoszenie i parkowanie. Docenisz również miękkie koła, które są ciche podczas jazdy i nie rysują żadnej nawierzchni. Natomiast po skończonej pracy, kabel zwinie się automatycznie.
Zelmer ZVC313P Adaś odkurzacz workowy

Na odpady zamontowany jest worek o pojemności 3 litrów, który w razie potrzeby szybko wyjmiesz i wyrzucisz. Model workowy to przeważnie najlepsze rozwiązanie jeżeli któryś z domowników jest alergikiem. Worek działa jak dodatkowy filtr, który zatrzymuje drobnoustroje i alergeny. Podczas wymiany worka jest też mniejszy kontakt z zebranymi zanieczyszczeniami niż w modelach bezworkowych.

Specyfikacja: Zelmer ZVC313P Adaś

Marka:

Zelmer

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

77 dB

Filtr powietrza:

HEPA H13

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

3 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

5908269344246