289,00 

Zelmer Józek ZVC231P

Silny i wytrwały pomocnik w sprzątaniu Twojego domu. Innowacyjny silnik zapewnia właściwe efekty przy wyjściowej mocy 800W. Taki sprzęt sprawdzi się w każdym domu, gdzie królują grube dywany, albo gdzie konieczne jest odkurzanie tapicerki z sierści psa czy kota. Z promieniem działania i głośnością na poziomie 78dB zapewnisz sobie całkiem dobre warunki podczas sprzątania. Zasięg pracy 8,5 daje swobodę ruchów. Wygodna i łatwa regulacja siły ssania czy zwijacz kabla to nie jedyne funkcje w tym modelu, które zapewnią Ci wygodę podczas odkurzania.

Zelmer ZVC231P Józek odkurzanie
Praktyczne akcesoria Zelmer ZVC231P pozwolą Ci szybko i sprawnie zapanować nad porządkiem w Twoich pomieszczeniach. Komplet szczotek i ssawek poradzi sobie zarówno z kurzem, brudem, jak i z trudnymi do odkurzenia szczelinami. O idealną czystość i sterylność Twoich dywanów zadba szczotka 2w1, o delikatne parkiety parkietówka z włosiem, z obrotowym wałkiem. Standardowo w komplecie znajdziesz również szczotkę do tapicerki i wąskich szczelin. Higieniczny filtr HEPA doskonale panuje nad zdrową i czystą atmosferą w Twoim domu. Filtr wchłania do 99,98% wszystkich drobnoustrojów, grzybów i pleśni, eliminując ich pozostawanie w sprzątanych pomieszczeniach. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że filtr HEPA wyczyścisz w domu pod bieżącą wodą. Dzięki temu nie musisz ponosić wydatków związanych z zakupem i wymianą filtra na nowy, aby podtrzymać wysoką skuteczność filtracji powietrza. Model posiada łatwy do przenoszenia uchwyt, wielkie miękkie koła oraz dwie pozycje parkowania – w pionie i poziomie. Nie tylko, więc szybko i efektywnie posprzątasz, ale również prosto i wygodnie przeniesiesz w inne miejsce czy zaparkujesz w dowolnym miejscu.
Zelmer ZVC231P Józek odkurzacz workowy

Model ten zbiera kurz i zanieczyszczenia do pojemnego, bo 2-litrowego worka. Dzięki dużej pojemności worki możesz wymieniać rzadziej, a przez to nieco oszczędzić. Sam worek jest szczelny i skuteczny w wyłapywaniu zanieczyszczeń. Syntetyczne worki nie ulegną podziurawieniu nawet jeśli urządzenie zassa przedmioty o ostrych kantach np. potłuczone szkło. Bardzo łatwo go wymienisz gdy będzie zapełniony – wystarczy podnieść klapę korpusu i wyciągnąć worek.

Specyfikacja: Zelmer ZVC231P Józek

Marka:

Zelmer

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

HEPA 10

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

8.5 m

GTIN (EAN):

5908269346882