439,00 

Zelmer ZVC221 Józek

Cenisz klasyczne rozwiązania? Szukasz funkcjonalnego, tradycyjnego urządzenia do sprzątania podłóg? Być może to odkurzacz Zelmer ZVC 221 Józek będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Model o mocy wyjściowej 800 Watt zapewni Ci solidne warunki do pracy przy usuwaniu zanieczyszczeń ze wszystkich rodzajów podłóg – parkietu, dywanów ale i tapicerowanych mebli. Zasięg roboczy wynosi 8,5 metra, a poziom hałasu nie przekracza poziomu 78 dB.

Zelmer ZVC 221 Józek
Odkurzacz Zelmer ZVC 221 Józek ułatwia czyszczenie każdej powierzchni. W komplecie znajdziesz 3 specjalistyczne ssawki, które sprawią że odkurzanie będzie proste i łatwe. Do dyspozycji masz: szczotkę uniwersalną z przełącznikiem do dywanów lub parkietów, małą szczotkę do tapicerki, która będzie niezastąpiona do odkurzania niewielkich lub nieregularnych powierzchni, jak na przykład krzesła czy podłokietniki kanapy. Do powierzchni delikatnych możesz użyć ssawki zakończonej miękkim włosiem, które chroni przez zarysowaniem. Odkurzacz Zelmer ZVC221 Józef jest uznawany za dobry produkt w swojej klasie cenowej. Dodatkowo, manualna regulacja mocy pozwala na dostosowanie odkurzacza do różnych powierzchni według Twoich preferencji. Niestety, waga wynosząca aż 5,3 kg może być uciążliwa podczas dłuższych sesji sprzątania lub przenoszenia sprzętu po schodach, między piętrami Twojego domu. jeśli szukasz odkurzacza w przystępnej cenie, który będzie skuteczny i wyposażony w niezbędne funkcje, to odkurzacz Zelmer ZVC221 Józef może być dobrym wyborem.
Zelmer ZVC 221 Józek odkurzacz

Pojemność worka na kurz wynosząca 2,5 l oraz zasięg 8.5 m to również zalety tego modelu, pozwalające na dłuższe użytkowanie bez konieczności częstego opróżniania worka i przekładania kabla do najbliższego gniazdka. Szczelny worek sam w sobie zatrzymuje prawie wszystkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Dodatkowy filtr HEPA zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń powietrza, co jest szczególnie ważne dla osób z alergiami.

Specyfikacja: Zelmer ZVC 221 Józek

Marka:

Zelmer

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

HEPA 10

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

8.5 m

GTIN (EAN):

5908269346875