Tefal Explorer S60 RG7447

Masz meble na niskich nóżkach, co powoduje kłopoty przy sprzątaniu? Mop nie sięga, więc aby dokładnie posprzątać za kanapą czy komodą, to musisz je przesuwać? Koniec z tym! Odkurzacz automatyczny Tefal RG7447 ma jedynie 6cm wysokości, przez co swobodnie wsunie się pod każdy mebel i dokładnie sprzątnie powierzchnie pod nimi. Teraz żadna drobinka kurzu nie ucieknie przed Tobą, a alergicy zyskają oazę spokoju we własnym domu. Model ten to opcja 4w1: zamiata, zbiera zabrudzenia, odkurza i mopuje.

Tefal RG7447 robot sprzątający
Odkurzacz Tefal RG7447 Explorer S60 zapewnia wygodne, zdalne sterowanie dzięki aplikacji Tefal Robots. Teraz możesz go uruchomić przebywając w pracy czy na zakupach, tak aby po powrocie do domu cieszyć się idealnie czystymi podłogami. Za pomocą aplikacji możesz też wybrać odpowiedni tryb sprzątania, poziom mocy czy wcześniej zakończyć sesję sprzątania i odesłać robota do bazy, jeżeli chcesz wrócić do domu razem z gościem. Ścieżkę pracy robota możesz oglądać w aplikacji w czasie rzeczywistym. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia to około 0,4l. To niedużo, ale przy regularnym sprzątaniu, gdzie problem stanowi główni kurz, taka pojemność wystarczy na około 2 tygodnie odkurzania bez opróżniania. Maksymalny poziom hałasu generowany na maksymalnej mocy to 65dB. Model ten nie powiada możliwości ustawienia wirtualnej ściany ani lampy, ale za to ma sporo czujników: antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża oraz zabezpieczenie przy podnoszeniu.
Tefal RG7447 explorer

Sposób pracy tego modelu łatwo dostosujesz do swoich preferencji. Dostępne masz 3 inteligentne i zaprogramowane tryby pracy. Możesz też wybierać pomiędzy 3 różnymi poziomami mocy, w zależności czy chcesz odkurzyć podłogi czy odkurzyć i zmyć podłogi twarde. Robot posiada też 1 turboszczotkę, aby jeszcze dokładniej zgarniać zanieczyszczenia oraz sierść. Maksymalny czas pracy to 90min. Gdy się całkowicie rozładuje, cykl ładowania do pełna przed następnym użyciem będzie trwał 4-5 godzin.

Specyfikacja: TEFAL RG7447 Explorer S60

Typ:

Automatyczny

Marka:

Tefal

Max czas pracy:

90 min

Czas ładowania:

300 min

Pojemność:

0,4 l

Głośność:

65 dB

GTIN (EAN):

3221614007057