439,00 

Raven EO005

Czy wierzysz w to, że odkurzanie może być łatwe i szybkie? Z pomocnikiem w postaci odkurzacza Raven EO005 jest to jak najbardziej możliwe. Model ten ma moc nominalną 800 Watt. Okrągłe pokrętło pomoże Ci regulować moc ssania, aby była odpowiednia do rodzaju podłogi którą zamierzasz posprzątać. Długość kabla to około 5,5m, co wraz z rurą teleskopową daje obszar pracy około 7,5m metra. Produkt jest lekki, ma gumowe kółka i wbudowaną rękojeść, dzięki czemu łatwo nim manewrować po podłogach oraz przenosić po schodach między piętrami.

Raven EO005 odkurzacz
Dla odkurzacza Raven EO005 żadna przestrzeń nie jest straszna. Skorzystaj z odpowiedniej ssawki i do dzieła. Do dyspozycji masz: szczotkę uniwersalną, z przełącznikiem parkiet-dywan, którą jednym kliknięciem możesz dostosować do podłogi twardej jak i miękkiej. Ssawka do tapicerki pomoże Ci zebrać paprochy i kurz z kanapy, krzeseł i foteli. Jest ona mniejsza niż ssawka uniwersalna, dzięki czemu możesz dokładnie odkurzyć też nieregularne kształty Twoich mebli. Szczelinówka jest niezastąpiona do wąskich, głębokich przestrzeni. Raven EO005 to dobra jakość za niewysoką cenę. Korpus jest zbudowany z grubego, wytrzymałego plastiku, który nie połamie się nawet gdy niechcący uderzysz nim o mebel czy ścianę podczas przesuwania. Nieduże wymiary i opływowy kształt sprawiają że model ten zajmuje niewiele miejsca i łatwo go schować do każdej szafy.
Raven EO005 odkurzacz workowy

Nowoczesne, tekstylne worki gwarantują dokładne zatrzymywanie zassanych przedmiotów i kurzu. Ich pojemność jest znaczna, a więc wymiana nie musi być częsta. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i pieniądze. Plusem jest też fakt, że producent dołączył dwa wymienne worki do zestawu. EO005 posiada wbudowany wskaźnik zapełnienia worka, a więc zostaniesz poinformowany kiedy będzie optymalny czas na jego wymianę na następny egzemplarz.

Specyfikacja: Raven EO005

Marka:

Raven

Typ:

Workowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

?

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

?

Zasięg pracy:

7,5 m