329,00 

Raven EO003N

Poręczny i wygodny w użyciu nowoczesny odkurzacz Raven EO003N zadowoli Cię zarówno ze względu na korzystną cenę, jak i szereg przydatnych funkcji. To model bezworkowy, oparty na cyklonowej technologii o dość wydajnej mocy wyjściowej 800 W, co zapewnia Ci naprawdę łatwą pracę przy odkurzaniu zarówno powierzchni gładkich, jak i dywanów. Poziom hałasu tego modelu natomiast nie przekracza 78dB, a zasięg roboczy wynosi 7 metrów.

Raven EO003 odkurzacz

Z odkurzaczem Raven EO003N usuniesz brud dosłownie  z każdej powierzchni. Pracę ułatwią Ci dołączone do kompletu cztery nowoczesne szczotki, przystosowane do sprzątania dywanów, parkietów, tapicerki oraz bardzo wąskich szczelin. Dzięki temu odkurzysz zarówno kanapę, zasłony, jak i dotrzesz do szpary za biurkiem czy kaloryferem. Do parkietów i bardzo delikatnych

Raven EO003 odkurzacz bezworkowy

Jedną z wielu zalet tego modelu jest brak konieczności wymiany worków. To sprawia, że odkurzanie jest bardziej ekonomiczne i jednocześnie komfortowe. Na zanieczyszczenia masz wygodny w użyciu, przezroczysty zbiornik o pojemności 1,3 l. Pojemnik możesz więc i rzadziej opróżniać, ponieważ dzięki cyklonowej technologii nawet przy pełnym pojemniku, odkurzacz nie traci swojej mocy wyjściowej.

Odkurzacz Raven EO003N zapewnia rewelacyjne warunki również dla alergików czy astmatyków. Sterylną i higieniczną pracę z Raven EO003N zapewnia rewelacyjny filtr HEPA H13, dzięki któremu aż 99,95% procent zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, zostaje skutecznie wchłoniętych, a odkurzacz wydmuchuje już tylko przefiltrowane i czyste powietrze. Sprzątasz bez zarazków, bez unoszącego się w powietrzu kurzu i bez brzydkiego zapachu.

Z odkurzacza Raven EO003N skorzystasz za każdym razem w wygodny sposób. Po pierwsze do dyspozycji masz długi 5 metrowy kabel i teleskopowa rurę. Nie musisz więc za każdym razem  przepinać kabla do kolejnego gniazdka. Model ten posiada regulację mocy, którą za pomocą funkcjonalnego suwaka łatwo dostosujesz do własnych potrzeb. Opcja parkowania w pionie i praktyczny uchwyt na ssawkę pozwoli Ci znaleźć miejsce na odkurzacz nawet w mniejszych pomieszczeniach czy wąskich szafach.

Specyfikacja: RAVEN EO003N

Marka:

Raven

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1,3 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

5902837837741