399,00 

Raven EO003N

Poręczny i wygodny w użyciu nowoczesny odkurzacz Raven EO003N zadowoli Cię zarówno ze względu na korzystną cenę, jak i szereg przydatnych funkcji. To model bezworkowy, oparty na cyklonowej technologii o dość wydajnej mocy wyjściowej 800 W, co zapewnia Ci naprawdę łatwą pracę przy odkurzaniu zarówno powierzchni gładkich, jak i dywanów. Poziom hałasu tego modelu natomiast nie przekracza 78dB, a zasięg roboczy wynosi 7 metrów.

Raven EO003 odkurzacz

Z odkurzaczem Raven EO003N usuniesz brud dosłownie  z każdej powierzchni. Pracę ułatwią Ci dołączone do kompletu cztery nowoczesne szczotki, przystosowane do sprzątania dywanów, parkietów, tapicerki oraz bardzo wąskich szczelin. Dzięki temu odkurzysz zarówno kanapę, zasłony, jak i dotrzesz do szpary za biurkiem czy kaloryferem. Odkurzacz Raven EO003N zapewnia rewelacyjne warunki również dla alergików czy astmatyków. Sterylną i higieniczną pracę z Raven EO003N zapewnia rewelacyjny filtr HEPA H13, dzięki któremu aż 99,95% procent zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, zostaje skutecznie wchłoniętych, a odkurzacz wydmuchuje już tylko przefiltrowane i czyste powietrze. Sprzątasz bez zarazków, bez unoszącego się w powietrzu kurzu i bez brzydkiego zapachu. Z odkurzacza Raven EO003N skorzystasz za każdym razem w wygodny sposób. Po pierwsze do dyspozycji masz długi 5 metrowy kabel i teleskopowa rurę. Nie musisz więc za każdym razem  przepinać kabla do kolejnego gniazdka. Opcja parkowania w pionie i praktyczny uchwyt na ssawkę pozwoli Ci znaleźć miejsce na odkurzacz nawet w mniejszych pomieszczeniach czy wąskich szafach.

Raven EO003 odkurzacz bezworkowy

Jedną z wielu zalet tego modelu jest brak konieczności wymiany worków. To sprawia, że odkurzanie jest bardziej ekonomiczne i jednocześnie komfortowe. Na zanieczyszczenia masz wygodny w użyciu, przezroczysty zbiornik o pojemności 1,3 l. Pojemnik możesz więc i rzadziej opróżniać, ponieważ dzięki cyklonowej technologii nawet przy pełnym pojemniku, odkurzacz nie traci swojej mocy wyjściowej. Model ten posiada regulację mocy, którą za pomocą funkcjonalnego suwaka łatwo dostosujesz do własnych potrzeb.

Specyfikacja: RAVEN EO003N

Marka:

Raven

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

4 szt

Pojemność:

1,3 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

5902837837741