689,00 

Philips PowerPro Active FC9555/09

Mocny i wydajny odkurzacz Philips FC9555/09 z pewnością nie zajmie dużo miejsca w Twoim domu, za to ułatwi sprzątanie. Moc wejściowa tego modelu to 900W, całkiem sporo, by zapewnić ssanie na bardzo wysokim poziomie. Zintegrowane z uchwytem akcesoria ułatwiają ich przechowywanie i zapobiegają żmudnym ich poszukiwaniom podczas sprzątania. Urządzenie zapewni Ci optymalny zasięg roboczy 9m i hałas na całkiem znośnym poziomie 76dB. Urządzenie jest małe, ale niezwykle funkcjonalne. Automatyczna regulacja kabla, zwijacz przewodu oraz wygodny uchwyt zapewnią komfortowe użytkowanie tego modelu.

Philips FC9555-09 odkurzacz
Dzięki różnym nasadkom, odkurzacz Philips FC9555/09 poradzi sobie z brudem na każdym rodzaju podłóg. W zestawie znajdziesz mini turboszczotkę, nasadkę do twardych podłóg i szczotkę zintegrowaną z uchwytem. Świetną pracę wykona dla Ciebie przede wszystkim nasadka TriActive+ dzięki której usuniesz kurz z parkietu, sierść z dywanu i brud wzdłuż mebli. Szczelinówkę masz zawsze w zasięgu ręki, a wygodny uchwyt sprawia, że usuwanie zanieczyszczeń jest jeszcze prostsze i bardziej komfortowe. Model FC9555/09 posiada szczelny i dzięki temu skuteczny system filtrujący. Zainstalowany w odkurzaczu filtr HEPA 13 eliminuje do 99,9% drobinek kurzu, zapewniając Ci czyste powietrze w sprzątanych pomieszczeniach. Dla każdej osoby, dla której higiena i sterylność jest absolutnym priorytetem w domu, ten filtr sprawdzi się znakomicie. Bez roztoczy, pyłków czy zarodników pleśni i co ważne – bez nieprzyjemnego zapachu po sprzątaniu.
Philips FC9555-09 bezworkowy

Innowacyjna konstrukcja odkurzacza Philips FC9555/09 opiera się na systemie bezworkowym. Kurz i odpady trafiają bezpośrednio do 1,5 litrowego plastikowego i przezroczystego pojemnika, który higienicznie i ekspresowo wypróżnisz za każdym razem, kiedy tylko tego potrzebujesz. Wszystkie zanieczyszczenia usuniesz za pomocą jednego ruchu, bez ryzyka rozsypania śmieci czy unoszenia się kurzu. Nie musisz się martwić również o stan swoich podłóg. Odkurzacz Philips FC9555/09 porusza się na gumowych kołach, dzięki temu nie rysuje nawet bardzo delikatnych parkietów.

Specyfikacja: Philips FC9555/09 PowerPro Active

Marka:

Philips

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

900 W

Głośność:

76 dB

Filtr powietrza:

HEPA 13

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

9 m

GTIN (EAN):

8710103860570