856,57 

Hoover Reactiv RC25011

Odkurzacz Hoover RC25011 RC81 to kolejny przedstawicie serii kompaktowych modeli Reactive. To niewielkie urządzenie, dla którego znajdziesz miejsce nawet w mniejszym mieszkaniu czy pod komodą. Jego siła wyjściowa 700W dba o odpowiednią moc zasysania powietrza i pozwoli rozprawić się z każdym typem zabrudzenia na podłogach czy meblach. W korzystnej cenie masz zapewniony 8 metrowy promień działania i głośność na poziomie 75dB. Wybierając ten model zyskujesz regulację mocy ssania w rączce i automatyczny zwijacz przewodu.

Hoover RC25011 odkurzacz bezworkowy
Ssawka 2w1 rewelacyjnie usuwa zanieczyszczenia w całym mieszkaniu bez konieczności zmieniania szczotki. Jeśli chcesz wyczyścić dywan, wystarczy, że przełączysz opcję, by zapewnić sobie lepsze wsparcie dla czyszczenia włosia. Oprócz tego w komplecie znajduje się jeszcze niezwykle delikatna i skuteczna w działaniu szczotka do parkietów, do dywanów, mini turboszoczotka i podręczna ssawka do kurzu, przymocowana do uchwytu. Odkurzacz Hoover RC25011 RC81 śmiało może być używany w domu alergików dzięki wbudowanemu filtrowi EPA oraz technologii odseparowującej kurz od wydychanego powietrza. Filtr jest zmywalny, aby więc zachować jego czystość możesz go śmiało przemyć pod bieżącą wodą. Cały proces mycia jest prosty i zajmuje zaledwie chwilę. To z kolei sprawia, że eksploatacja tego urządzenia jest jeszcze tańsza i efektywniejsza. RC25011 jest zarówno komfortowy, jak i bezpieczny w użyciu. Masz solidny uchwyt dzięki któremu łatwiej i pewniej przetransportujesz i  zaparkujesz sprzęt. Duże, miękkie koła nadają stabilności i zwrotności, a Twoje podłogi chronione przed wszelkimi rysami.
Hoover RC25011 odkurzacz bezworkowy

Wygodna w stosowaniu bezworkowe rozwiązanie redukuje czynności związane z wyrzucaniem śmieci do niezbędnego minimum i oszczędza Twój czas. Żadnego skomplikowanego mechanizmu, konieczności zakupu nowych worków czy problemu z ich wymianą. 2 litrowy pojemnik szybko wysuniesz, a za pomocą jednego przycisku dolna pokrywa zbiornika całkowicie się otworzy, by usunąć z niego wszelkie zanieczyszczenia, nie brudząc swoich rąk.

Specyfikacja: HOOVER RC25011 RC81 Reactiv

Marka:

Hoover

Typ:

Bezworkowy

Moc silnika:

800 W

Głośność:

75 dB

Filtr powietrza:

EPA

Ilość ssawek:

5 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

8016361914384