299,00 

Amica Surazo VM1057

Co zrobić, aby rozprawić się z kurzem szybko i sprawnie? Można o nie zadbać korzystając z odkurzacza Amica VM1057 Surazo. Moc 900 Watt i głośność na poziomie 79 decybeli działają na Twoja korzyść. Promień pracy 8m ułatwia dotarcie do każdego zakątka mieszkania bez częstego przełączania wtyczki. Z kolei miękkie koła dbają o to, by przesuwanie urządzenia było ciche i nie rysowało delikatnych podłóg, jak np. drewnianych parkietów.

Amica Surazo VM 1057 odkurzacz

Odkurzacz Amica VM1057 Surazo ma na wyposażeniu dodatkowe ssawki, które dbają o to, aby utrzymanie w czystości na różnego rodzaju powierzchniach było wyjątkowo łatwe. Możesz skorzystać z uniwersalnej ssawki 2w1 lub ssawki do tapicerki, która ułatwi odkurzenie kanapy i krzeseł.  Do usunięcia kurzu nawet w trudno dostępnych miejscach masz praktyczną szczelinówkę. Jeśli Ty lub któryś z Twoich domowników jest alergikiem – na pewno dobrze wiesz, jakie skutki może powodować niedokładnie przefiltrowane powietrze. Jeszcze więcej fruwającego kurzu i pyłków oraz kichanie przez kilka godzin. Odkurzacz Amica VM1057 Surazo posiada filtr EPA 12, który dba o to, aby wydmuchiwane powietrze było oczyszczone z wszelkich pyłków, roztoczy i kurzu. VM1057 jest bardzo łatwy w przechowaniu. Schowasz go do każdej, nawet bardzo wąskiej szafki, bez obaw że może zostać uszkodzony. Wszystko to dzięki możliwości parkowania zarówno w poziomie, jak i w pionie. Co ważne, model ten posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, które dba o to aby urządzenie działała bez zarzutu nawet podczas odkurzania dużych powierzchni, przez długi czas.

Amica Surazo VM 1057 ssawki

Korzystanie z urządzeń Amica jest bardzo komfortowe. Worek pomieści aż 2l zanieczyszczeń. Gdy się zapełni, czerwony wskaźnik na pokrywie zakomunikuje Ci konieczność jego wymiany. Dodatkowo, mechaniczna blokada uniemożliwi zamknięcie pokrywy korpusu gdy worek będzie niewłaściwie założony. Dzięki temu unikniesz zasysania zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić wewnętrzne elementy urządzenia.

Specyfikacja: Amica VM 1057 Surazo

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

900 W

Głośność:

79 dB

Filtr powietrza:

EPA 12

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

2 l

Zasięg pracy:

8 m

GTIN (EAN):

5906006902308