246,99 

Amica Ora VM1032

Mały, tani i skuteczny – wszystko czego potrzebujesz aby posprzątać podłogi zapewni Ci odkurzacz Amica VM1032 Ora. Jeśli będziesz potrzebować szybko zniżyć moc ssania, bo np . przejdziesz z odkurzania dywanów na parkiet, mechaniczna regulacja ssania w uchwycie węża bardzo Ci to ułatwi. W modelu tym poziom hałasu utrzymuje się na poziomie 79dB. Kabel ma jedynie 5m, wiec zasięg roboczy to 7 metrów. Nie za dużo, ale i tak wystarczy aby w miarę szybko odkurzyć mieszkanie. VM1032 posiada funkcje, które zdecydowanie ułatwią Ci pracę i podniosą komfort użytkowania.

Amica VM1032 Ora odkurzacz workowy
Jeśli za jednym razem potrzebujesz wyczyścić dywan z sierści psa i odkurzyć przyniesione z zewnątrz na butach zanieczyszczenia na panelach, to z pewnością przyda Ci się szczotka 2w1, którą bez schylania przełączysz i dostosujesz do rodzaju odkurzanej podłogi. Dzięki temu łatwo i szybko poradzisz sobie z sierścią psa na dywanie i nie zarysujesz parkietu. W zestawie znajdziesz przydatne też szczotkę do tapicerki i szczelinówkę w ruchomą nasadką z włosiem. Odkurzacz Amica VM1032 Ora posiada sprawdzony i skuteczny system filtracji powietrza. W modelu zastosowano zmywalny filtr EPA. To dobre rozwiązanie, ponieważ filtr zatrzymuje na swojej powierzchni nawet drobne cząsteczki kurzu, zarodniki pleśni czy roztoczy i dba o wysoką jakość powietrza. Nie będą drażnić Cię ani brzydkie zapachy, ani szkodliwe alergeny, nawet jeśli wśród domowników są alergicy. Co więcej, dla długiej żywotności produktu zastosowano jeszcze jeden filtr przed silnikiem. Producent pomyślał również o Twoim komforcie po skończonej pracy, dlatego masz specjalny górny uchwyt, który ułatwia przenoszenie odkurzacza oraz dwie pozycje parkowania do wyboru – tak by sprzęt schować w dowolnym miejscu.
Amica VM1032 Ora zestaw

Klasyczny 1,5 litrowy worek papierowy gwarantuje skuteczność zatrzymywania zassanych śmieci, w tym kurzu, umożliwiając Ci przebywanie w higienicznych warunkach. Dla zapominalskich bardzo praktyczna będzie blokada przed uruchomieniem i sygnalizacja braku worka. Mechaniczna blokada nie pozwoli na zamknięcie pokrywy urządzenia, kiedy worek nie jest założony w poprawny sposób. Gdy worek będzie całkowicie zapełniony, też zostaniesz poinformowany. Oprócz tego skorzystasz też ze standardowych opcji jak np. zwijacz przewodu czy miękkie koła.

Specyfikacja: Amica VM 1032 Ora

Marka:

Amica

Typ:

Workowy

Moc silnika:

900 W

Głośność:

78 dB

Filtr powietrza:

EPA 10

Ilość ssawek:

3 szt

Pojemność:

1,5 l

Zasięg pracy:

7 m

GTIN (EAN):

5906006902438